دنیای عاشقانه من
عاشقانه دنیای عاشقانه ی من نمی خواهم لحظه ای از تو دور شوم ، درک کن که چه حسی دارم ، همیشه می مانم مال تو .کاش می شد سهم من از با تو بودن تنها آرامش و عشق باشد نه دلتنگی و انتظار ، هرگاه

دنیای عاشقانه من

1396/11/2 | نسخه قابل چاپ | نویسنده : شهراد جاویدنیا


نمی خواهم لحظه ای از تو دور شوم ، درک کن که چه حسی دارم ، همیشه می مانم مال تو .

کاش می شد سهم من از با تو بودن تنها آرامش و عشق باشد نه دلتنگی و انتظار ، هرگاه که نیستی و دلتنگ تو هستم نامت را در دلم زمزمه می کنم این گونه است که آرام        می شوم ، دلم را راضی می کنم و این گونه روزهای دلتنگی را سر می کنم .


دلم به سوی آسمان دلتنگی پر میکشد ، درمیان می گیرد یاد تو را ، درد دل می کند با خاطره هایت ، تکرار می کند حرفهایت را ، حرفهایی که تو همیشه با دلم درمیان میگذاری .


نه عزیزم ، نمیتوانم لحظه ای از تو دور شوم ، نشسته ام بر روی ابرهای خیالت و در رویاهای تو سیر می کنم آسمان دلتنگی ام را .


 نه عزیزم ، نمیتوانم لحظه ای در فکر تو نباشم ، هیچگاه فکر نکن که درحال فراموش کردن تو باشم

درست است که روزها می گذرد ، چه زود آسمان تاریک امشب ، روشنی فردا می شود اما نمیگذرد ، نمیگذرد ، نمیگذرد ، هیچگاه آن عشقی که در قلبم نسبت به تو دارم

تمام نمی شود ، تمام نمی شود ، تمام نمی شود ، هیچگاه آن احساسی که به تو دارم .


هرچه دوست داری از من بخواه جز فراموش کردنت ، اگرمیخواهی بروی برو اما من هستم و آن قدر هم می مانم تا ماندنم مرا یاری کند ، تا دوای عشقت مرا درمان کند .


می مانم و می مانم تا لحظه مرگم ، آن قدر عاشقت می مانم تا لحظه ی از دنیا رفتنم  قصه ی عشق من را بنویسند .


نه عزیزم ، به این خیال نباش که روزی سرد شوم ، جانم را از من بگیرند با تو دوباره زنده  می شوم ، دنیا را از من بگیرند ، با تو دوباره صاحب دنیا می شوم .


هیچگاه نمیتواند کسی تو را از من بگیرد ، می دانی که قلبم بی تو میمیرد ، تو در قلبم هستی و هیچگاه دنیای عاشقانه ی من نمی میرد .

موضوعات مرتبط با این مطلب :
____________________________________________________
برچسب ها:
,
نام :
ايميل:
سايت:
کد تایید:
ارسال نظر به صورت خصوصي به مدیر سایت

ساخت وبلاگ