عشق و محبت - آرشیو 1391/12
<-Description->

عشق مادر

1391/12/1 | نسخه قابل چاپ | نویسنده : شهراد جاویدنیا

 

چند سال پیش در یک روز گرم تابستان پسر کوچکی با عجله لباسهایش را در آورد و خنده کنان داخل دریاچه شیرجه رفت ، مادرش از پنجره نگاهش می کرد و از شادی کودکش لذت می برد . 

مادر ناگهان تمساحی را دید که به سوی فرزندش شنا می کند ، مادر وحشت زده به سمت دریاچه دوید و با فریاد پسرش را صدا زد ، پسر سرش را برگرداند ولی دیگر دیر شده بود تمساح با یک چرخش پاهای کودک را گرفت تا زیر آب بکشد که مادر از راه رسید و از روی اسکله بازوی پسرش را گرفت ، تمساح پسر را با قدرت      می کشید ولی عشق مادر به کودکش آن قدر زیاد بود که نمی گذاشت آن کودک را رها کند . 

کشاورزی که در حال عبور از آن حوالی بود صدای فریاد مادر را شنید به طرف آنها دوید و با چنگک محکم بر سر تمساح زد و او را کشت و پسر را سریع به بیمارستان رساندند . 

دو ماه گذشت تا پسر بهبودی مناسب بیابد ، پاهایش با آرواره های تمساح سوراخ سوراخ شده بود و روی بازوهایش جای زخم ناخن های مادرش مانده بود . 

خبرنگاری که با کودک مصاحبه می کرد از او خواست تا جای زخم هایش را نشان دهد ، پسر شلوارش را بالا زد و با ناراحتی زخم های پاهایش را نشان داد سپس با غرور و خوشحالی زخم های بازوهایش را نشان داد و     گفت : این زخم ها را دوست دارم ، این ها خراش های عشق مادرم هستند .

موضوعات مرتبط با این مطلب :
____________________________________________________
برچسب ها:

ساخت وبلاگ